Конкурси

РАХУНОК для благодійного внеску: р/р UA338201720314291004301037059 ДКСУ м. Київ, ОКПО 02214573 з відміткою "Конкурс"

 

 

Огляд-конкурс серед учнів мистецьких шкіл

"ВЕСНЯНА РАПСОДІЯ"-2020

11-12 березня 2020 р.

 

Положення

 

 

ХІІ Відкритий вокальний конкурс   «ЧАРІВНИЙ  СПІВ»

20 березня 2020 р.

УВАГА! Конкурс переноситься на 28 квітня 2020р.

 

Положення

 

 

Обласний конкурс ансамблів "Сузір'я-Плюс"

24 квітня 2020 року

 

Положення

Заявка (до 05.04.2020)

 

 

Конкурс проводиться 1 раз на два роки

Обласний конкурс піаністів "Прокоф'євська весна"

13 квітня 2019 року о 10-00

 

Положення

Заявка (до 03.04.2019)

 

 

 

Про сайт

ТМК

Новини

Контакти

Конкурси

***

У студентів відділу народних інструментів Торецького музичного коледжу є чимало традицій в їх концертній діяльності. Одна з них – це святкування Різдвяних свят зі своїми давніми друзями - дітьми Центру соціально-психологічної реабілітації  м. Торецька.   На цей раз 14 січня 2020р. своїх друзів студенти та викладачі відділу запросили на театралізований захід – «На гостини до Солохи», у якої  здавен за народними  традиціями збиралась на Різдво молодь. До цього дійства приєднались також студенти вокального та фортепіанного відділів.
На святі лунали українські народні пісні і танці, твори зарубіжних композиторів, які виконали студенти баяністи Шевцов Н., Разумняк П., Алдонін М., вокалісти Варфоломієва К., Назаренко В., Астаф’єва Є. (сектор педагогічної практики), гітарист Лазорько М., піаністка Тимошенко В. та вокальний гурт «Руна» і дует викладачів Буц Л.М., Петричкович Н.Д.  
А потім, як це завжди буває на Різдво у Солохи, почались веселі розваги, конкурси та ігри, які дуже запально проводила весела Солоха, роль якої з успіхом виконала студентка Г. Завідей. Завершилось свято чарівною колядкою «Добрій вечір», яку разом виконали усі присутні у залі. На прощання гості отримали солодкі подарунки.Попереду свято 8 Березня, яке заплановано як сумісний концерт дітей Центру соціально-психологічної реабілітації  м. Торецька та студентів і викладачів Торецького музичного коледжу. Викладачі коледжу допоможуть дітям Центру у підготовці концертних номерів.

Викладач-методист А.Цимбал

     

https://drive.google.com/open?id=1uRGfy6venQvRjAUXzGdiL-RXw_esRIDz

***

            Нова банкнота - 1000 грн. вводиться в обіг з 25 жовтня 2019 року.

Детальну інформацію дивіться на сайті Національного банку України

***

 

«Добрі справи – заради дітей»

 

5 липня 2019 року у Торецькому музичному коледжі відбулась урочиста акція з дуже приємної нагоди – відкриття відремонтованої спортивної зали. Коледж гостинно зустрічав представників керівництва ВЦА м. Торецьк, Агентства ООН у справах біженців та гуманітарного штабу ГО «Проліска-Торецьк»  .

Все почалось з допомоги співробітників штабу «Проліска-Торецьк». Завдяки небайдужості та відкритим серцям Євгена Капліна – керівника ГО «Проліска», його співробітників Світлани Алещенко - координатору штабу, Лілії Глушанковій – спеціаліста з соціальної роботи, Марії Палій – консультанта з соціальної роботи коледж отримав спортивний інвентар, а далі - можливість звернутись до УВКБ ООН у місті Слов’янськ за благодійною допомогою у вигляді ремонту спортивної зали та встановлення сучасних енергозберігаючих вхідних дверей центрального входу. Ідея проекту одразу отримала підтримку з боку управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації. Успішну реалізацію цього соціально значущого проекту забезпечили  Глава Слов'янського офісу Агентства ООН у справах біженців – Мулусеу Мамо, Сайфула Мехрабі – фахівець з питань житла польового офісу УВКБ ООН у місті Слов’янськ, Бутенко Анна – старший польовий асистент  та інші виконавці проекту.  

Тепер у відремонтованій спортивній залі студентам та вихованцям групи акробатики буде зручно та приємно тренуватись, змагатись, а тим самим укріплювати й розвивати свій фізичний стан, залучатись до впровадження принципів здорового способу життя. Ця добра справа, така необхідна й довгоочікувана, стала не лише справжнім подарунком для дітей та студентської молоді.  Це – інвестиція у їх майбутнє, їх розвиток як духовний, так і фізичний.

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Безсумнівно, виконаний проект є показовим прикладом і для інших благодійників. Надаючи допомогу, вони дарують не просто матеріальні цінності, але й радість та надію.

Щиро дякуємо всім, хто не залишився осторонь проблем коледжу. Нехай доброта і щедрість повертаються до вас сторицею. Бажаємо усіляких гараздів, здоров’я, процвітання й невичерпного сердечного тепла у важливих справах для людей.

Директор коледжу

О.Семенченко

Дивіться фоторепортаж

 

***

«Зірки музичного Сузір’я 2019»

 

            6 квітня 2019 р. у Торецькому музичному коледжі відбувся ІІ обласний конкурс ансамблів «Сузір’я-Плюс». То ж музичний небосхил Донеччини засяяв новими зірками.

 У конкурсі взяли участь 69 колективів та ансамблів із 73 заявлених. Свої творчі надбання, оволодіння майстерністю ансамблевої гри демонстрували різні за кількістю та видами інструментів колективи з 13 міст області.

Найбільш численними стали виступи в номінаціях: «Фортепіанний ансамбль», «Інструментальний ансамбль великих форм». Не менш цікаво та різнобарвно були представлені інші номінації «Інструментальний ансамбль малих форм», «Вокальний ансамбль» та вперше – номінація «Хори».

У великій концертній залі коледжу весь день панували атмосфера натхнення, дух справжнього мистецького змагання, а головне - почуття ансамблевого музикування, намагання відчувати себе у єдності з колективом. Виступи молодих музик подарували справжнє свято музики, емоційне піднесення, яскраві сонячні настрої та враження.

Члени журі конкурсу вдячні всім учасникам конкурсу, їх батькам, керівникам та концертмейстерам ансамблів, директорам мистецьких шкіл за підтримку, небайдужість, професіоналізм та майстерність. Зичимо нових ідей та злетів. А сьогодні – щирі  вітання переможцям конкурсу:

 

Номінація «Фортепіанний ансамбль» - І категорія:

- Дует «Експромт» (Костянтинівська ШМ, керівник Згонник Т.Г.) – лауреат І ступеня

- Дует «Натхнення» (МШ ім. М.Леонтовича м. Покровськ, керівник Стаховська Л.І.) – лауреат ІІ ступеня

- Дует у складі: Карпенко Л., Ключкова А. (Слов’янська ШМ, керівник Турчина І.М.) – лауреат ІІІ ступеня 

 

Номінація «Фортепіанний ансамбль» - ІІ категорія:

- Дует у складі: Савченко А., Карташев В. (Костянтинівська ШМ, керівники Федотова А.В., Ліпко Т.Ф.) – лауреат І ступеня

- Тріо у складі: Фоменко С., Барсегян Н., Ярославська А. (Костянтинівська ШМ, керівники Федотова А.В., Ліпко Т.Ф.) – лауреат ІІ ступеня

- Дует у складі: Титарчук Є., Бурлай М. (МШ ім. М.Леонтовича м. Покровськ, керівник Стаховська Л.І.) – лауреат ІІІ ступеня

 

Номінація «Інструментальні ансамблі  великих форм»

- Ансамбль скрипалів «Натхнення» (ШМ № 1 м. Краматорськ, керівник Фурманова Н.В.) – Гран-Прі

- Ансамбль скрипалів «Камертон» (Костянтинівська ШМ, керівник Деменюк М.В.) – лауреат І ступеня

- Ансамбль скрипалів «Натхнення» (МШ ім В.Г. Купрієнка м. Українськ, керівник Соколова С.О.) – лауреат ІІ ступеня

- Зразковий ансамбль скрипалів «Cantabile» (МШ м. Мирноград, керівник Сентіщева І.А.) – лауреат ІІ ступеня

- Естрадно-інструментальний ансамбль (ШМ м. Слов’янськ, керівник Кулєшов О.В.) – лауреат ІІІ ступеня

- Ансамбль «Арко» (МШ ім. І.Карабиця м. Торецьк, керівник Потіпака Л.П.) – лауреат ІІІ ступеня

 

 Номінація «Інструментальні ансамблі  малих форм»

- Ансамбль саксофоністів (Костянтинівська ШМ, керівник Михальчук Ю.Ф.) – лауреат І ступеня)

- Ансамбль «Вихвалянки» (МШ м. Мирноград, керівник Литовченко С.М.) – лауреат ІІ ступеня

- Дует скрипалів у складі: Ускова Є., Світко Д. (Костянтинівська ШМ, керівник Деменюк М.В.) – лауреат ІІІ ступеня

- Дует скрипалів у складі: Власенко С., Білий О. (Костянтинівська ШМ, керівник Полова І.Г.) – лауреат ІІІ ступеня

 

Номінація «Вокальний ансамбль» І категорія

- Ансамбль «Джерельце» (Слов’янська районна ШМ, керівник Скорик М.С.) – лауреат І ступеня

- Ансамбль «Веселка» (МШ м. Лиман, керівник Бахіна Н.В.) – лауреат ІІ ступеня

- Ансамбль «POP STARS» (МШ № 1 м. Добропілля, керівник Брезіцька Т.Л.) – лауреат ІІІ ступеня

 

Номінація «Вокальний ансамбль» ІІ категорія

- Ансамбль «Орфей» (ЦДЮТ м. Слов’янськ, керівник Куриленко І.В.) – лауреат І ступеня

- Ансамбль «Perfomans» (Костянтинівська ШМ, керівник Бережна А.А.) – лауреат ІІ ступеня

 

Номінація «Хори»

- Старший хор «Happi kids» (МШ м. Мирноград, керівник Васерук А.К.) – лауреат І ступеня

 

Директор Торецького музичного коледжу

Семенченко О.П.

 

***

До уваги учасників Обласного конкурсу піаністів "Прокоф'євська весна"! Змінено час початку конкурсу - о 10-00

***

До уваги учасників Обласного конкурсу ансамблів "Сузір'я-Плюс"! Змінено час початку конкурсу - о 8-30

***

Натхнення "Весняної рапсодії"

13 березня 2019 р.  Торецький музичний коледж зустрічав юних музикантів мистецьких шкіл Донецької області в рамках огляду-конкурсу серед учнів мистецьких шкіл "Весняна рапсодія". Конкурс за традицією проводиться щороку у березні та приймає учнів різних відділів шкіл: фортепіанних, оркестрових струнних, духових, народних інструментів тощо. Цього разу в конкурсі з 192 заявлених взяли участь 177 вихованців, які приїхали з 15 населених пунктів північної частини Донецької області. Приємно зазначити, що вперше до нас завітали викладачі та їх вихованці з ПСМНЗ міста Курахове.

Виступи конкурсантів відбувались у різних концертних аудиторіях. 40 учнів фортепіанних відділів демонстрували свої професійні здобутки. Виконавську майтерстність гри на різних народних інструментах (акордеон, баян, гітара, домра) переконливо довели 55 учасників. Духові та ударні інструменти також заявлені в конкурсі. І хоча учасників було не так вже й багато (22 з 24), молоді музики подарували чудові враження, гарний настрій та добре володіння представленими інструментами (сопілка, ксилофон, флейта, саксофон, баритон, тромбон). Найбільш тривалими стали змагання 60 учнів, що опановують мистецтво гри на струнних інструментах. Усі, хто полюбляє скрипку, мали чудову нагоду  задовольнити найрізноманітніші смаки та насолодитись чарівністю скрипкової музики.

Жоден з учасників-конкурсантів не залишився без уваги та схвалення й підтримки з боку членів журі. Заслуговує особливої подяки кропітка робота всіх викладачів та концертмейстерів, які забезпечили якісні виступи конкурсатів. Тож, вітаємо всіх учасників та переможців, які стали володарями Гран-Прі та лауреатами І ступеня:

ГРАН-ПРІ

Гайворонська Анна (скрипка), ІV вікова категорія, ШМ № 1 м. Краматорськ, викладач Гайворонська Є.С.

Усольцева Єва (скрипка), ІІ вікова категорія, ШМ м. Слов'янськ, викладач Лапченко О.І.

Лауреати І СТУПЕНЯ

                    І вікова категорія

Мещеряков Костянтин (фортепіано), І вікова категорія, МШ м. Мирноград, викладач Савкіна К.П.

Ветрова Альбіна (фортепіано), І вікова категорія, ШМ м. Дружківка, викладач Курилова І.Е.

Харламова Елеонора (скрипка), І вікова категорія, МШ м. Селидове, викладач Худолєй Т.М.

Насонова Алісія (сопілка) І вікова категорія, МШ м. Селидове, викладач Заргана І.Є.

Мітюшкіна Діана (ксилофон), І вікова категорія, ШМ № 3 м. Краматорськ, викладач Машкін І.Д.

Путято Уляна (гітара), І вікова категорія, МШ № 1 м. Добропілля, викладач Дем'янова М.В.

Курбанов Амін (домра), МШ м. Мирноград, викладач Івасюк А.О.

                 ІІ вікова категорія

Стогнушенко Діана (фортепіано), ШМ м. Костянтинівка, викладач Бондаренко Л.М.

Окєкє Стелла (скрипка), МШ м. Мирноград, викладач Сентіщева І.А.

Костюк Анна (скрипка), ШМ м. Слов'янськ, викладач Лапченко О.І.

Вишемирська Марія (саксофон-тенор), ШМ м. Слов'янськ, викладач Тарасенко В.В.

Карпач Вадим (сопілка), МШ м. Селидове, виклададч Заргана І.Є.

Савостянова Марія (гітара), МШ № 1 м. Добропілля, викладач Перекотій М.В.

Сохін Богдан  (гітара), МШ ім. І.Карабиця м. Торецьк, викладач Єрошенко В.А.

Третьякова Кіра (домра), МШ м. Селидове, виклададч Штихно Т.І.

Кузьменко Володимир (баян), МШ ім І. Карабиця м. Торецьк, виклададч Черних Г.О.

Іванілова Тетяна (акордеон), МШ ім. І Карабиця м. Торецьк, виклададч Євсюкова М.В.

                ІІІ вікова категорія

Іванова Анастасія (фортепіано), ШМ м. Костянтинівка, викладач Крамчанінова Н.М.

Олійникова Варвара (фортепіано), МШ ім. І. Карабиця, викладач Приходько Г.А.

Світко Денис (скрипка), ШМ м. Костянтинівка, викладач Деменюк М.В.

Ключка Аліна (скрипка), МШ ім. І. Карабиця, викладач Потіпака Л.П.

Саломатін Андрій (гітара), МШ м. Селидове, викладач Штихно Т.І.

Федорченко Михайло (гітара), МШ № 1 м. Курахове, викладач Барболін М.О.

Коробкін Ігор  (баян), МШ ім І. Карабиця, викладач Євсюкова М.В.

Лавріков Вітілій (акордеон), МШ м. Селидове, викладач Джумурат В.Б.

            ІV вікова категорія

Перов Микита (скрипка), МШ м. Українськ, викладач Соколова О.І.

Махнюк Марія (скрипка), МШ м. Дружківка, викладач  Кабанова Т.І.

Бершацька Анна (скрипка), ШМ № 1 м.Краматорськ, викладач Гайворонська Є.С.   

 

 

***

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС АНСАМБЛІВ "СУЗІР'Я-ПЛЮС"

6 квітня 2019 року о 10-00

Заявки на участь у конкурсі надавати до 26 березня 2019 року включно

на e-mail: muz.college65@ukr.net

 

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПІАНІСТІВ "ПРОКОФ'ЄВСЬКА ВЕСНА"

УВАГА!

Змінено дати проведення конкурсу:

1 тур конкурсу проводиться 20-26 березня 2019р. по базовим мистецьким школам.

2 тур конкурсу на базі Торецького музичного коледжу проводиться 13 квітня 2019 р. 

Заявки приймаються до 3 квітня 2019 р. включно за ЗРАЗКОМ  

Заявка (до 03.04.2019)

на e-mail: muz.college65@ukr.net  

Заключний гала-концерт відбудеться 20 квітня 2019 р. у відділі Донецького обласного краєзнавчого музею "Музей С.С. Прокоф'єва" в селі Сонцівка Покровського району

***

"Рідна мова солов'їна!"

Фотогалерея

У наш час дуже важливо виховувати в молодого покоління глибоку пошану до державної мови, формувати національну гідність, самосвідомість, патріотизм, бережливе ставлення до кращих народних традицій, розвивати творчий потенціал студентів.

Саме такі задачі виконують навчальні заклади.

16 листопада 2018 року в Торецькому музичному коледжі в рамках святкування Дня української писемності та мови за ініціативою викладача української мови та літератури Калініної В. В.  було проведено культурний захід під назвою "Рідна мова солов'їна! "

Гості заходу занурились у світ чарівного українського слова у виконанні студентів І-ІІІ курсів: Кібальник Д., Ціуліної Я., Богданової К., Власова А., Дуняк В., Завідей А., Разумняка П., Єфименко О., Соломатіної А.

Студенти за допомогою викладачів Калініноі В.В., Мольдерф Т.М., Олейнікова О.О.,  бібліотекаря Ткаченко Т.А. показали яскраву літературно-музичну композицію, в якій розкрили всю красу та велич української мови, довели необхідність вивчення рідного слова, бо саме через нього відбувається збереження та примноження кращих культурних  традицій українського народу.

***

Студенти та викладачі ТМК завжди бажані гості в територіальному центрі соціальної реабілітації дітей. Їх концерти для дітей центр вже стали традиційними. Ось і сьогодні відбувся концерт-лекція, присвячений Міжнародному дню музики. У своїй лекції «Музикотерапія в умовах сучасності» викладач Цимбал А.І. розповіла дітям про використання музики в лікувальних цілях. ЇЇ розказ був підкреплений яскравими концертними виступами студентів та викладачів, які створили справжнє свято для дітей.

У концерти прозвучали українські народні пісні, які виконали баяністи: студент 1 курсу Павло Разумняк, студентка 4 курсу Дарья Нестерець (клас викладача Цимбал А.І.); вокалісти: студент 3 курсу Артем Власов, студентка 4 курсу Руслана Яковлева, яка своїм артистизмом та професійністю вразила дітей піснею «А я знаю, що гріх маю» (клас викладача Олейнікова О.О., концертмейстер Гриценко О.Ф.). Діти були захоплені грою гітаристів викладача  Олейнікової А.В.: студента 4 курсу Микити Дюкарева, студента 3 курсу Максима Білошапки, а також гітарного ансамблю в їх складі підкресленого грою на мара касах студентки 1 курсу Аліни Бжижинської. А гра на фортепіано студентки 1 курсу Єфименко Олени В.Ребікова з музики до спектаклю «Ялинка» перенесла дітей в чудовий казковий світ.

Завершення концерту прозвучав твір Є.Дербенко «Гармоніст грає твіст», виконаний студентом 2 курсу Нікітой Шевцовим, який своїм виконанням захопив усіх присутніх в залі до імпровізаційного танцю.

Святкова атмосфера концерту принесла велике задоволення не тільки слухачам, а й виконавцям, що ще раз підтверджує чудові властивості музики.

***

Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів ЗСО, затвердженого наказом МОН України від 05.01.2018 № 14, та зареєстрованого в Мінюсті України 30.01.2018 за № 119/31571, наказу МОН України від 21.02.2018 № 176 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів ЗСО" та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 5-10 кл. закладами ЗСО, що можуть видаватися за кошти державного бюджету МОН України,Торецьким музичним коледжем здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів ЗСО, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів ЗСО.

Результати вибору електронних версій

Результати вибору (Excel)

***

21 квітня 2018 р. у Торецькому музичному коледжі відбувся І обласний конкурс ансамблів «Сузір’я-Плюс». Майже 10 років тому навчальним закладом був започаткований щорічний конкурс інструментальних ансамблів, який дарував можливість виступити ансамблям, різним за віком учасників, кількістю інструментів, репертуаром. Цього разу до існуючих номінацій (фортепіанні, інструментальні ансамблі малих та великих форм) додано номінації: вокальні ансамблі, хори. А найголовніше – за підтримки управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації сам конкурс отримав статус обласного. Відтепер конкурс ансамблів «Сузір’я-Плюс» розпочав свій новий відлік та шлях на музичному небосхилі Донеччини. До коледжу для участі в конкурсі надійшло 73 заявки з 10 міст області. Серед учасників – учнівські ансамблі, колективи, оркестри позашкільних закладів мистецької освіти міст: Торецьк, Костянтинівка, Добропілля, Слов’янськ, Мирноград, Білицьке, Білозерське, Українськ, Гірник, Селидове. Виступи конкурсантів стали справжнім святом для всіх: і дорослих, і дітей, адже атмосфера доброзичливості, творчого натхнення, співдружності й талановитості панувала від першої до останньої нотки конкурсу. Юні артисти продемонстрували добрий рівень підготовки, бажання та зацікавленість в таких ансамблевих формах музичної діяльності. Конкурсні програми оцінювали журі, до складу яких увійшли: ПУПІНА О.О. (голова журі номінації «Фортепіанний ансамбль»), лауреат міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри ансамблю Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського; РОЗДИМАХА А.І. (голова журі номінації «Інструментальні ансамблі»), кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музики і хореографії Донбаського державного педагогічного університету; КОШКІН О.А. - директор КПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв», голова Президії ради директорів ПСМНЗ Донецької області, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; СЕМЕНЧЕНКО О.П. - директор ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; ЗИНОВАТНА Л.В. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії ВНЗ КФВ «Бахмутський коледж мистецтв імені Івана Карабиця», член національної спілки журналістів України; ВОЛОШИН Є.А. - викладач ПЦК «Спів», спеціаліст першої категорії ВНЗ КФВА «Маріупольський коледж мистецтв»; ДУБИНІНА Г.М. - заступник директора з навчальної роботи, голова ПЦК «Оркестрові духові та ударні інструменти» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; ГРИЦЕНКО О.Ф. - старший викладач, спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК «Спеціального фортепіано» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; ТАТАРІНЦЕВА Н.В. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК «Оркестрові струнні інструменти» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; МОЛЬДЕРФ Т.М. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК «Спів» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; ЦИМБАЛ А.І. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК «Народні інструменти» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж».

Фото дивіться за посиланням

Вітаємо всіх лауреатів, дипломантів, учасників конкурсу, їх наставників, концертмейстерів, батьків.

Окрему подяку висловлюємо керівникам закладів, які знайшли можливість забезпечити участь дитячих колективів у І обласному конкурсів ансамблів «Сузір’-Плюс». Адміністрація Торецького музичного коледжу щиро дякує всім працівникам, викладачам та студентам за допомогу, добрий організаційний рівень щодо підготовки та проведення конкурсу. До нових зустрічей! А учасникам ансамблів – нових злетів та перемог!

Директор Семенченко О.П.

***

***

"Ніч лише починається"

30 листопада 2017 року в концертному залі Торецького музичного коледжу відбулась творча зустріч зі співачкою, акторкою, композитором Мар'яною САДОВСЬКОЮ в рамках проекту концертного туру "iSadovska - Тут і тепер".

...

Фотогалерея

***

"Нехай не згасне свічка пам'яті"

24 листопада 2017 року напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів в навчальному закладі відбувся тематичний захід в рамках всеукраїснької та міської акції "Запали свічку".

Присутніми було запалино свічки в пам'ять невинних українців, які стали жертвами голодоморів 1932-1933 років.

Фотогалерея

***

***

"Звучи, рідна мово!"

У наш час, як ніколи, питання збереження й примноження національної культури, державної мови та духовності є найактуальнішим.

На навчальні заклади припадає задача виховання в юнацтва мовленнєвого етикету спілкування, прищеплення любові й поваги до мови свого народу, високої  внутрішньої культури, національної самосвідомості, патріотизму.

15 листопада 2017 року в Торецькому музичному коледжі в рамках святкування Дня української писемності та мови за ініціативою викладача української мови та літератури Калініної В. В.  було проведено культурний захід "Звучи, рідна мово!".

Гості заходу побачили літературно-музичну композицію у виконанні студентів І-ІІІ курсів: Кібальник Д., Варфоломієвої К., Ціуліної Я., Богданової К., Василевської В., Скобелевої В., Власова А.,  Білошапки М., Лук'янченко М., Михайловської О., Яковлевої Р., Саєнко С.

            Студенти за допомогою викладачів Калініної В.В., Мольдерф Т.М., Петричкович Н.Д.,  бібліотекаря Ткаченко Т.А. показали цікавий матеріал (вірші, пісні, танці, експозицію творів української літератури), у якому розкрили лексичне багатство, красу української мови, її гнучкість, мелодійність, багатогранність, барвистість, висвітлили світове значення української мови та літератури, довели важливість вивчення рідної мови та необхідність повсякденного спілкування нею.

***

***

Урочистий захід, присвячений Дню знань, відбудеться об 11-00 в Концертному залі.

***

11 червня 2017 р. в м. Покровську відбулось обласне свято "День Європи в Донецькій області". Заклади культури, навчальні заклади презентували країни ЄС. Торецький музичний коледж спільно з БК м. Селидове представили Іспанію. Насолоджуйтесь іспанськими мелодіями. Приємного перегляду.

Фотогалерея

Адміністрація Торецького музичного коледжу висловлює щиру подяку ПрАт "Торецький хлібокомбінат" за допомогу в підготовці до участі у святковому заході Дня Європи

***

***

У Територіальному центрі соціального обслуговування завжди раді зустрічам зі студентами та викладачами Торецького музичного коледжу, які стали вже традицією до кожних свят. 8 травня до Дня пам’яті та примирення і з нагоди Дня перемоги студенти відділу народних інструментів знов порадували своїх слухачів святковим концертом. З особою теплотою та душевністю студенти подарували свою творчість вдячним мешканцям центру, які з нетерпінням чекають нових зустрічей. В концерті виступили студенти коледжу Сикунов Т., Нестерець Д., Дем’янченко В., Власович С., Брус Ю., Артеменко В. та учениця пед.практики Лялікова В. (класи викладачів Цимбал А.А., Дебелої О.В., Якушиної Л.М., концертмейстер Рогознєва О.О.)

Фотогалерея

 

*** 

 

***

 

*** 

ОСІННІ ПОДІЇ

В рамках Всеукраїнського проекту культурної інтеграції «Українсьий Донбас» студенти Дзежинського музчного училища відвідали Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики та Дніпропетровський національний історчний музей ім. Д.І.Яворницького.

В історичному музеї екскурсоводи показали нам експозиційні зали з часів Давньої історії краю, Запорізького козацтва, Катиринославщини ХІХ-ХХ століть, Громадянської війни, Другої світової війни. Розповіді екскурсоводів були захоплюючими. Ми вдячні директору музею Капустіній Надії Іванівні, Заслуженому діячу культури, за теплу зустріч, подаровані кнжки про музей, які нагадуватиме про поїздку до Дніпропетровщини.

Після «історичних» подій ми поринули у світ «великого мистецтва». З відкритим серцем нас зустрічала директор Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики Тетяна Василівна Бабич, Народна артистка України, яка запросила студентів ДМУ до м. Дніпро. Програма була дуже насичена, нам ніколи було сумувати.

Представники Червого Хреста та фонду Юнісеф провели лекції і подарували корисні подарунки. А від адміністрації Будинку органної та камерної музики отримали у подарунок концертні сукні.

           Як майбутнім музикантам, студентам Дзержинського музичного училища, був підготовлений дуже корисний Майстер-клас, який провела Заслужена артистка України, органістка Надія Юрійчук. Вона каже, що на органі грати цікаво, адже в тебе в руках – цілий оркестр. Надія розказала про інструмент, які композитори писали для нього. Студенти училища спробували зіграти декілька акордів. «Орган – це особливий інструмент. Він поєднує в собі всі фарби духового оркестру», – зазначила Н. Юрійчук. В загалі ми були приємно здивовані величчю органу, і затамувавши подих слухали цей «королівський інструмент». В органі 30 регістрів, 2074 труби, два ручних мануали та один ножний, вага -12 тонн. І це тільки середній інструмент. Орган-гігант можна побачити в Америці.

            Після майстер-класу ми мали змогу почути гру відомого французького органіста з Нотр-Дам де Назарет (Notre Dame de Nazareth) Жана-Марі Леруа. Він здивував своєю віртуозною грою на органі, виконуючі на інструменті й українські музичні твори. Музичну спеціальність Жан-Марі Леруа отримав у Школі канторум при Паризькій консерваторії у Жана і Марі-Луїз Лангле. Протягом 30 років, як органіст, він грав у церквах Парижа. З 2010 року Жан-Марі – головний органіст церкви Нотр-Дам де Назарет, розташованої в серці Парижа – Ейфелевій вежі. Музикант, крім концертних виступів відомий тим, що диригує хором і викладає в консерваторії Парижа. Багато виступає з такими відомими музикантами, як Селін Віктор-Бенавенте (сопрано), Гі Коментале (скрипка), Сільвія Плуа (флейта).

Разом із відомим органістом на сцені Будинку органної та камерної музики виступили солістки Галина Охотнік (сопрано) та Ольга Зернаєва (флейта). В програмі виконувалась музика видатних композиторів Генделя, Баха, Белліні, Масканьї та інших. Після концерту студенти мали змогу поспілкуватися з артистами Будинку органної та камерної музики, а також з французьким органістом Жаном-Марі Леруа.

Ця подія залишить в нас найприємніші спогади та почуття. Ми вдячні всім, хто брав участь в організації поїздки студентів ДМУ до Дніпропетровщини.

Висловлюємо подяку Управлінню культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації за сприяння реалізації проекту культурної інтеграції «Український Донбас», за щиру гостинність директору Тетяні Бабич та творчому колективу Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, за увагу рятувальникам ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, які супроводжували нас під час відвідування м. Дніпро.

Фотогалерея

м.Дніпро зустрічає нас

Дніпро: місто приймало студентів...

*** 

За підсумками виборів директора Дзержинського музичного училища одноголосно виборцями обрано Семенченко Ольгу Павлівну.

***

УВАГА! Вибори директора Дзержинського музичного училища.

20 вересня 2016 року об 11:00 в концертному залі відбудуться збори трудового колективу щодо виборів директора ДМУ та зустріч з кандидатом на заміщення посади директора Семенченко О.П. В аудиторії №14 - відбудуться вибори директора ДМУ. Виборці - основні працівники училища та представники Студентського самоврядування навчального закладу. На виборах можуть бути присутніми громадські спостерігачі, які пройшли попередню акредитацію в Оргкомітеті, представники преси.

 

***

День фізичної культури і спорту України

14 вересня 2016 року в рамках проведення спортивних заходів до Дня фізичної культури і спорту організовано та проведено легкоатлетична естафета серед студентів 1-4 курсів ДМУ.  За підсумками естафети І місце зайняли студенти 2 курсу, ІІ місце - студенти 3 курсу, а почесне ІІІ місце посіли наші першокурсники. Вітаємо всіх учасників! 

День фізичної культури і спорту України

Дитячо-юнацька спортивна школа м. Торецька традційно влаштовує міські змагання серед молоді міста, до яких студенти училища під керівництвом викладача фізичного виховання Міщенка А.І. активно залучаються. Так, 10 вересня 2016 року, наша команда студентів  посіла почесне 3 місце у баскетбольному турнірі зі стрітболу. Вітаємо! 

***

День фізичної культури і спорту України

9 вересня 2016 року студенти Дзержинського музичного училища взяли активну участь у міському легкоатлетичному забігу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту України.

    

***

Урочистий захід, присвячений початку навчального року, відбудеться 1 вересня 2016 року об 11-00 в концертній залі училища.

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Бажаємо студентам пишатися часом, проведеним у стінах навчальних закладів, наполегливсоті, працездатності в навчанні. Цінуйте своїх викладачів — людей, які вкладають у кожного з вас частинку серця. Будьте впевнені у власних силах і здібностях та підкоряйте нові вершини знань.

Висловлюємо  велику вдячність  шановним викладачам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

***

Яндекс.Метрика