Конкурси

РАХУНОК для благодійного внеску: р/р 31555345137059 ГУДКСУ у Донецькій області МФО 834016 ОКПО 02214573 з відміткою "Конкурс"

 

 

Огляд-конкурс серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

"ВЕСНЯНА РАПСОДІЯ"

21 березня 2018 р.

 

Положення

 

 

Х Відкритий вокальний конкурс   «ЧАРІВНИЙ  СПІВ»

21 березня 2018 р.

 

Положення

 

 

VІІІ Відкритий конкурс інструментальних ансамблів "Сузір"я-Плюс"

21 квітня 2018 року

 

Положення

 

 

 

Про сайт

ТМК

Новини

Контакти

Конкурси

***

Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів ЗСО, затвердженого наказом МОН України від 05.01.2018 № 14, та зареєстрованого в Мінюсті України 30.01.2018 за № 119/31571, наказу МОН України від 21.02.2018 № 176 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів ЗСО" та з метою організації прозорого вибору закладами освіти проектів підручників для 5-10 кл. закладами ЗСО, що можуть видаватися за кошти державного бюджету МОН України,Торецьким музичним коледжем здійснено вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу закладів ЗСО, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів ЗСО.

Результати вибору електронних версій

Результати вибору (Excel)

***

21 квітня 2018 р. у Торецькому музичному коледжі відбувся І обласний конкурс ансамблів «Сузір’я-Плюс». Майже 10 років тому навчальним закладом був започаткований щорічний конкурс інструментальних ансамблів, який дарував можливість виступити ансамблям, різним за віком учасників, кількістю інструментів, репертуаром. Цього разу до існуючих номінацій (фортепіанні, інструментальні ансамблі малих та великих форм) додано номінації: вокальні ансамблі, хори. А найголовніше – за підтримки управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації сам конкурс отримав статус обласного. Відтепер конкурс ансамблів «Сузір’я-Плюс» розпочав свій новий відлік та шлях на музичному небосхилі Донеччини. До коледжу для участі в конкурсі надійшло 73 заявки з 10 міст області. Серед учасників – учнівські ансамблі, колективи, оркестри позашкільних закладів мистецької освіти міст: Торецьк, Костянтинівка, Добропілля, Слов’янськ, Мирноград, Білицьке, Білозерське, Українськ, Гірник, Селидове. Виступи конкурсантів стали справжнім святом для всіх: і дорослих, і дітей, адже атмосфера доброзичливості, творчого натхнення, співдружності й талановитості панувала від першої до останньої нотки конкурсу. Юні артисти продемонстрували добрий рівень підготовки, бажання та зацікавленість в таких ансамблевих формах музичної діяльності. Конкурсні програми оцінювали журі, до складу яких увійшли: ПУПІНА О.О. (голова журі номінації «Фортепіанний ансамбль»), лауреат міжнародних конкурсів, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри ансамблю Харківського національного університету мистецтв ім. І.П.Котляревського; РОЗДИМАХА А.І. (голова журі номінації «Інструментальні ансамблі»), кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музики і хореографії Донбаського державного педагогічного університету; КОШКІН О.А. - директор КПСМНЗ «Костянтинівська школа мистецтв», голова Президії ради директорів ПСМНЗ Донецької області, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії; СЕМЕНЧЕНКО О.П. - директор ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; ЗИНОВАТНА Л.В. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії ВНЗ КФВ «Бахмутський коледж мистецтв імені Івана Карабиця», член національної спілки журналістів України; ВОЛОШИН Є.А. - викладач ПЦК «Спів», спеціаліст першої категорії ВНЗ КФВА «Маріупольський коледж мистецтв»; ДУБИНІНА Г.М. - заступник директора з навчальної роботи, голова ПЦК «Оркестрові духові та ударні інструменти» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; ГРИЦЕНКО О.Ф. - старший викладач, спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК «Спеціального фортепіано» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; ТАТАРІНЦЕВА Н.В. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК «Оркестрові струнні інструменти» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; МОЛЬДЕРФ Т.М. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК «Спів» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж»; ЦИМБАЛ А.І. - викладач-методист, спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК «Народні інструменти» ВНЗ КФВ «Торецький музичний коледж».

Фото дивіться за посиланням

Вітаємо всіх лауреатів, дипломантів, учасників конкурсу, їх наставників, концертмейстерів, батьків.

Окрему подяку висловлюємо керівникам закладів, які знайшли можливість забезпечити участь дитячих колективів у І обласному конкурсів ансамблів «Сузір’-Плюс». Адміністрація Торецького музичного коледжу щиро дякує всім працівникам, викладачам та студентам за допомогу, добрий організаційний рівень щодо підготовки та проведення конкурсу. До нових зустрічей! А учасникам ансамблів – нових злетів та перемог!

Директор Семенченко О.П.

***

***

"Ніч лише починається"

30 листопада 2017 року в концертному залі Торецького музичного коледжу відбулась творча зустріч зі співачкою, акторкою, композитором Мар'яною САДОВСЬКОЮ в рамках проекту концертного туру "iSadovska - Тут і тепер".

...

Фотогалерея

***

"Нехай не згасне свічка пам'яті"

24 листопада 2017 року напередодні Дня пам'яті жертв голодоморів в навчальному закладі відбувся тематичний захід в рамках всеукраїснької та міської акції "Запали свічку".

Присутніми було запалино свічки в пам'ять невинних українців, які стали жертвами голодоморів 1932-1933 років.

Фотогалерея

***

***

"Звучи, рідна мово!"

У наш час, як ніколи, питання збереження й примноження національної культури, державної мови та духовності є найактуальнішим.

На навчальні заклади припадає задача виховання в юнацтва мовленнєвого етикету спілкування, прищеплення любові й поваги до мови свого народу, високої  внутрішньої культури, національної самосвідомості, патріотизму.

15 листопада 2017 року в Торецькому музичному коледжі в рамках святкування Дня української писемності та мови за ініціативою викладача української мови та літератури Калініної В. В.  було проведено культурний захід "Звучи, рідна мово!".

Гості заходу побачили літературно-музичну композицію у виконанні студентів І-ІІІ курсів: Кібальник Д., Варфоломієвої К., Ціуліної Я., Богданової К., Василевської В., Скобелевої В., Власова А.,  Білошапки М., Лук'янченко М., Михайловської О., Яковлевої Р., Саєнко С.

            Студенти за допомогою викладачів Калініної В.В., Мольдерф Т.М., Петричкович Н.Д.,  бібліотекаря Ткаченко Т.А. показали цікавий матеріал (вірші, пісні, танці, експозицію творів української літератури), у якому розкрили лексичне багатство, красу української мови, її гнучкість, мелодійність, багатогранність, барвистість, висвітлили світове значення української мови та літератури, довели важливість вивчення рідної мови та необхідність повсякденного спілкування нею.

***

***

Урочистий захід, присвячений Дню знань, відбудеться об 11-00 в Концертному залі.

***

11 червня 2017 р. в м. Покровську відбулось обласне свято "День Європи в Донецькій області". Заклади культури, навчальні заклади презентували країни ЄС. Торецький музичний коледж спільно з БК м. Селидове представили Іспанію. Насолоджуйтесь іспанськими мелодіями. Приємного перегляду.

Фотогалерея

Адміністрація Торецького музичного коледжу висловлює щиру подяку ПрАт "Торецький хлібокомбінат" за допомогу в підготовці до участі у святковому заході Дня Європи

***

***

У Територіальному центрі соціального обслуговування завжди раді зустрічам зі студентами та викладачами Торецького музичного коледжу, які стали вже традицією до кожних свят. 8 травня до Дня пам’яті та примирення і з нагоди Дня перемоги студенти відділу народних інструментів знов порадували своїх слухачів святковим концертом. З особою теплотою та душевністю студенти подарували свою творчість вдячним мешканцям центру, які з нетерпінням чекають нових зустрічей. В концерті виступили студенти коледжу Сикунов Т., Нестерець Д., Дем’янченко В., Власович С., Брус Ю., Артеменко В. та учениця пед.практики Лялікова В. (класи викладачів Цимбал А.А., Дебелої О.В., Якушиної Л.М., концертмейстер Рогознєва О.О.)

Фотогалерея

 

*** 

 

***

 

*** 

ОСІННІ ПОДІЇ

В рамках Всеукраїнського проекту культурної інтеграції «Українсьий Донбас» студенти Дзежинського музчного училища відвідали Дніпропетровський Будинок органної та камерної музики та Дніпропетровський національний історчний музей ім. Д.І.Яворницького.

В історичному музеї екскурсоводи показали нам експозиційні зали з часів Давньої історії краю, Запорізького козацтва, Катиринославщини ХІХ-ХХ століть, Громадянської війни, Другої світової війни. Розповіді екскурсоводів були захоплюючими. Ми вдячні директору музею Капустіній Надії Іванівні, Заслуженому діячу культури, за теплу зустріч, подаровані кнжки про музей, які нагадуватиме про поїздку до Дніпропетровщини.

Після «історичних» подій ми поринули у світ «великого мистецтва». З відкритим серцем нас зустрічала директор Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики Тетяна Василівна Бабич, Народна артистка України, яка запросила студентів ДМУ до м. Дніпро. Програма була дуже насичена, нам ніколи було сумувати.

Представники Червого Хреста та фонду Юнісеф провели лекції і подарували корисні подарунки. А від адміністрації Будинку органної та камерної музики отримали у подарунок концертні сукні.

           Як майбутнім музикантам, студентам Дзержинського музичного училища, був підготовлений дуже корисний Майстер-клас, який провела Заслужена артистка України, органістка Надія Юрійчук. Вона каже, що на органі грати цікаво, адже в тебе в руках – цілий оркестр. Надія розказала про інструмент, які композитори писали для нього. Студенти училища спробували зіграти декілька акордів. «Орган – це особливий інструмент. Він поєднує в собі всі фарби духового оркестру», – зазначила Н. Юрійчук. В загалі ми були приємно здивовані величчю органу, і затамувавши подих слухали цей «королівський інструмент». В органі 30 регістрів, 2074 труби, два ручних мануали та один ножний, вага -12 тонн. І це тільки середній інструмент. Орган-гігант можна побачити в Америці.

            Після майстер-класу ми мали змогу почути гру відомого французького органіста з Нотр-Дам де Назарет (Notre Dame de Nazareth) Жана-Марі Леруа. Він здивував своєю віртуозною грою на органі, виконуючі на інструменті й українські музичні твори. Музичну спеціальність Жан-Марі Леруа отримав у Школі канторум при Паризькій консерваторії у Жана і Марі-Луїз Лангле. Протягом 30 років, як органіст, він грав у церквах Парижа. З 2010 року Жан-Марі – головний органіст церкви Нотр-Дам де Назарет, розташованої в серці Парижа – Ейфелевій вежі. Музикант, крім концертних виступів відомий тим, що диригує хором і викладає в консерваторії Парижа. Багато виступає з такими відомими музикантами, як Селін Віктор-Бенавенте (сопрано), Гі Коментале (скрипка), Сільвія Плуа (флейта).

Разом із відомим органістом на сцені Будинку органної та камерної музики виступили солістки Галина Охотнік (сопрано) та Ольга Зернаєва (флейта). В програмі виконувалась музика видатних композиторів Генделя, Баха, Белліні, Масканьї та інших. Після концерту студенти мали змогу поспілкуватися з артистами Будинку органної та камерної музики, а також з французьким органістом Жаном-Марі Леруа.

Ця подія залишить в нас найприємніші спогади та почуття. Ми вдячні всім, хто брав участь в організації поїздки студентів ДМУ до Дніпропетровщини.

Висловлюємо подяку Управлінню культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації за сприяння реалізації проекту культурної інтеграції «Український Донбас», за щиру гостинність директору Тетяні Бабич та творчому колективу Дніпропетровського Будинку органної та камерної музики, за увагу рятувальникам ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, які супроводжували нас під час відвідування м. Дніпро.

Фотогалерея

м.Дніпро зустрічає нас

Дніпро: місто приймало студентів...

*** 

За підсумками виборів директора Дзержинського музичного училища одноголосно виборцями обрано Семенченко Ольгу Павлівну.

***

УВАГА! Вибори директора Дзержинського музичного училища.

20 вересня 2016 року об 11:00 в концертному залі відбудуться збори трудового колективу щодо виборів директора ДМУ та зустріч з кандидатом на заміщення посади директора Семенченко О.П. В аудиторії №14 - відбудуться вибори директора ДМУ. Виборці - основні працівники училища та представники Студентського самоврядування навчального закладу. На виборах можуть бути присутніми громадські спостерігачі, які пройшли попередню акредитацію в Оргкомітеті, представники преси.

 

***

День фізичної культури і спорту України

14 вересня 2016 року в рамках проведення спортивних заходів до Дня фізичної культури і спорту організовано та проведено легкоатлетична естафета серед студентів 1-4 курсів ДМУ.  За підсумками естафети І місце зайняли студенти 2 курсу, ІІ місце - студенти 3 курсу, а почесне ІІІ місце посіли наші першокурсники. Вітаємо всіх учасників! 

День фізичної культури і спорту України

Дитячо-юнацька спортивна школа м. Торецька традційно влаштовує міські змагання серед молоді міста, до яких студенти училища під керівництвом викладача фізичного виховання Міщенка А.І. активно залучаються. Так, 10 вересня 2016 року, наша команда студентів  посіла почесне 3 місце у баскетбольному турнірі зі стрітболу. Вітаємо! 

***

День фізичної культури і спорту України

9 вересня 2016 року студенти Дзержинського музичного училища взяли активну участь у міському легкоатлетичному забігу, присвяченому Дню фізичної культури і спорту України.

    

***

Урочистий захід, присвячений початку навчального року, відбудеться 1 вересня 2016 року об 11-00 в концертній залі училища.

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!

Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Бажаємо студентам пишатися часом, проведеним у стінах навчальних закладів, наполегливсоті, працездатності в навчанні. Цінуйте своїх викладачів — людей, які вкладають у кожного з вас частинку серця. Будьте впевнені у власних силах і здібностях та підкоряйте нові вершини знань.

Висловлюємо  велику вдячність  шановним викладачам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення.

***

Яндекс.Метрика